sneznoe.com

Олександр Дроженніков Це нонсенс! Міжхребетні диски не повинні стикатися і, щоб цього уникнути ...Олександр Дроженніков Це нонсенс! Міжхребетні диски не повинні стикатися і, щоб цього уникнути ...  /  хвороби

Природа нагородила людство прямоходінням, але за це ми розплачуємося безліччю хвороб хребта і не тільки його. Хребет - опора нашого тіла, і протягом усього життя він відчуває величезний тиск. Біг, стрибки, ходьба, різкі нахили, повороти, підйом вантажів - все це в тій чи іншій мірі впливає на стан нашого хребта.


© DepositPhotos

З плином часу хребці все більше "просідають" і відстань між ними зменшується, міжхребцеві диски стикаються. Це веде до деформації і зміщення дисків, здавлення нервових стовбурів і кровоносних судин. Що ж робити, щоб цього уникнути?

Редакція "Так просто!" поділиться з тобою вправою для зміцнення хребта, Яке допоможе швидко його вирівняти.

здоровий хребет

Більшість людей веде такий спосіб життя, якої зовсім не сприяє здоров'ю та довголіттю. Сучасне життя змушує людей все більше часу проводити сидячи, що дуже згубно позначається на нашому здоров'ї, а особливо на стані хребта. Не так давно з'явилася фраза: "Сидіння - це нове куріння!" І адже дійсно так. Сидіння завдає організму не меншої шкоди.


© DepositPhotos

Найчастіше немає можливості повністю змінити спосіб життя, але завжди є можливість зайнятися своїм хребтом. Для цього не так вже й багато і потрібно. Експерт з довголіття Олександр Дроженніков рекомендує всього одна вправа, яке допоможе виправити поставу і вирівняти хребет.

Для виконання цієї вправи тобі знадобиться всього лише стілець або табуретка. Початкове положення - сидячи, коліна під прямим кутом, ноги щільно стоять на підлозі. Руки при цьому ставляться на стегна, зап'ястя впираються в низ живота. Тепер повільно починай вигинати хребет.

Потрібно прогнутися так, щоб куприк був розташований паралельно підлозі. Ти повинен відчути цей прогин, тільки в такому положенні всі відділи хребта вирівнюються. Після того як ти зафіксував хребет в такому положенні, починай тиснути руками на стегна.

Всім тілом тягнися вгору, при цьому ти повинен відчути, як кожен хребець відділяється один від одного. В голові представляй це, а фізично дави руками на стегна і витягується вгору все більше. Відчуйте кожен хребець.

Тепер сконцентрує свою увагу на шиї. Послаб тиск рук і починай повільно витягати шию.Більше тягни потилицю, а не підборіддя, не забувай зберігати прогин. Напруга м'язи верхньої частини спини і знову додай тиск руками. Ти повинен прогнутися настільки, щоб руки повністю випростались. Затримайтеся в такому положенні на пару хвилин, а потім розслабся.

Кожній людині потрібна різна кількість часу для виконання цієї вправи. Закінчувати вправу можна тоді, коли відчуєш повний прогин хребта. А ось частота виконання вправи залежить від твого бажання, але чим частіше, тим краще.

Після вправи ти відчуєш полегшення, диски встануть на місце, хребет вирівняється. Якщо виконувати цю вправу регулярно, то помітиш, як покращиться стан здоров'я. Від хребта залежить робота багатьох внутрішніх органів, кожен хребець пов'язаний з певним органом. Ця вправа допомагає відновити кровопостачання і налагодити роботу всього організму.


© DepositPhotos

У цьому відео Олександр Дроженніков докладно розповідає і показує, як виконувати це прекрасна вправа.

Зайнятися своїм хребтом і здоров'ям в цілому ніколи не пізно, і для цього не потрібні якісь титанічні зусилля.Всього одна легеня вправу, яке не займе багато часу, але принесе тобі величезну користь. Візьми за звичку робити його щоранку - і твоє життя зміниться. Здоров'я і довголіття тобі!

Якщо ця стаття була корисною для тебе - поділися з друзями!