sneznoe.com

5 заповідей Вадима Зеланда для підтримки здоров'я як шкода, що я не прочитав раніше!5 заповідей Вадима Зеланда для підтримки здоров'я як шкода, що я не прочитав раніше! / хвороби

Вадим Зеланд стверджує, що сучасний світ - культура повільної смерті. Люди хворіють і вмирають, навіть не віддаючи собі в цьому звіту ... При всій спірність свого ставлення до даного персонажу, я відчуваю, що в словах Зеланда є сенс.

Здоровий образ харчування

Люди не помічають, що хворіють і вмирають дурним чином - через елементарну відсутність культури харчування. З того моменту, як в раціоні з'явилися ось ці 3 основних складових - біле борошно, маргарин, дріжджі, Культура закінчилася ...

Для того щоб отримати реальну користь від обраного стилю харчування, необхідно володіти елементарною культурою харчування. Треба розуміти, що організм - паровозна топка, і пхати туди все підряд без міркування і розбору, в надії, що "все згорить", ну просто нерозумно!

Якщо людське стадо в масовому порядку виробляє і споживає те, що його вбиває, значить довіряти йому не можна. Ну як можна довіряти наркоману, наприклад?

Основи правильного здорового харчування по Зеландії

 1. Раціон повинен бути постійним, незмінним
  Не можна різко міняти раціон! Це пов'язано з мікрофлорою кишечника, яка пристосована для переварювання тієї або іншої їжі.Перебудовується вона повільно, на адаптацію можуть піти місяці.
 2. Раціон повинен бути максимально різноманітним
  Страви повинні бути простими, з декількох інгредієнтів, але при цьому вміщати максимальну кількість всіх необхідних організму речовин!
 3. Їжа повинна приносити задоволення
  Якщо те, що ти їси, корисно, але несмачно, тобі буде постійно хотітися чогось непотрібного, але смачного, і це поневіряння триватиме до тих пір, поки мозок не отримає свою порцію задоволення.

  Не треба займатися мазохізмом, не треба жувати зелений салат, як корова. Треба шукати прості, але смачні рецепти і отримувати не тільки користь, але і задоволення!

 4. Штучні стимулятори виключити з меню
  Депресія і панічні атаки - хвороби нового покоління. Викликані вони не чим іншим, як хімічними компонентами в продуктах!
 5. Головний принцип - продукти повинні бути натуральними
  Це означає: без ГМО, дріжджів, хімії, синтетики. Продукт, який "укладено і похований" на довгий термін зберігання, не може вважатися натуральним.

Якби організм вмів говорити, він би сказав: ти можеш морити мене голодом, мучити непомірними фізичними навантаженнями, кидати мене в спеку або холод,можеш пускати кров, можеш бити, катувати і навіть різати - я все знесу ... Але, якщо ти будеш мене цькувати, тобі і мені буде погано, дуже погано - все просто дуже погано скінчиться.

Здорове харчування - основа здорового життя. Якщо тебе зацікавив цей погляд на їжу, яку ми їмо, обов'язково покажи статтю своїм друзям!