sneznoe.com

Чому болить живіт 7 причин для негайного реагування!Чому болить живіт 7 причин для негайного реагування! / хвороби

На сьогоднішній день найпоширенішою скаргою пацієнтів є біль в животі. Її причинами можуть стати як звичайне нетравлення шлунка, так і серйозні захворювання.

Щоб дізнатися справжню причину болю, Потрібно добре розібратися в тому, що передувало її виникненню. А також визначити локалізацію, тип больових відчуттів і супутні симптоми.

Наша редакція готова поділиться з тобою корисною інформацією про те, як самому визначити причину виникнення болю в животі!

Чому сильно болить живіт

 1. Біль в самій верхній частині живота
  Біль буває гострою, тупий, ниючий або розпирала, а супутнім симптомом стає нудота. Імовірно її причиною може стати гастрит або виразка шлунка.
 2. Біль у правому підребер'ї
  Якщо різкий біль супроводжується вагою, нудотою і віддає в праве плече, причиною її може стати жовчна колька. У тому випадку, якщо біль різка і супроводжується втратою апетиту, вона може свідчити про загострення гепатиту С.
 3. Біль внизу живота справа
  Якщо больові відчуття віддають в пряму кишку і посилюються при ходьбі, вони, швидше за все, свідчать про апендицит.Супутніми факторами можуть стати підвищена температура тіла і нудота.
 4. Біль в лівому підребер'ї
  Оперізуючий біль в лівому підребер'ї найчастіше вказує на панкреатит. Вона з'являється після прийняття гострої, жирної їжі та спиртного. При цьому також виникає неприємний присмак і сухість у роті.
 5. Болі посередині живота з одного боку
  Різкі і сильні болі, які супроводжуються частим сечовипусканням, з'являються після вживання сечогінних продуктів і свідчать про нирковій коліці.
 6. Біль над пупком
  Може бути ознакою синдрому роздратованого кишечника. Іноді вона є наслідком вірусної інфекції.
 7. Біль в самому низу живота
  Тягне біль може свідчити про захворювання сечостатевої системи. Часто вона супроводжується виділеннями з статевих органів і підвищеною температурою. У жінок такий біль, швидше за все, є ознакою захворювання внутрішніх статевих органів.

Ця стаття є лише попередженням про те, які причини можуть критися за звичайною болем у животі. Перед тим як робити остаточний висновок, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

Якщо ти вважаєш корисної цю статтю, розкажи про неї друзям. Нехай ти і твої близькі відчувають себе чудово з цієї профілактикою хвороб шлунково-кишкового тракту!