sneznoe.com

Під час місячних ні в якому разі не можна робити ці пару речей. Ти здивуєшся!Під час місячних ні в якому разі не можна робити ці пару речей. Ти здивуєшся! /  біль

Жінці дали шанс випробувати чудо дітонародження, але платити за це щастя необхідно щомісяця. Саме таке сприйняття менструального циклу допоможе впоратися з різними незручностями, що з'являються під час місячних.

Ця стаття не про те, що під час місячних не можна носити білі штани, і не про те, що жінка не повинна допускатися на православне богослужіння, якщо у неї той самий період ... Ми розповімо, що не можна робити при місячних, Якщо хочеш зберегти своє жіноче здоров'я.

Жінка під час місячних

У багатьох жінок з'являються хворобливі відчуття внизу живота при місячних, тягнуть і неприємні. Чи можна в такому випадку пити знеболюючі препарати?

Можна, але необхідно враховувати кілька моментів. По-перше, категорично заборонено приймати препарати, що впливають на згортання крові і кровотворення: анальгін і аспірин. По-друге, не варто самостійно собі призначати знеболююче, навіть якщо воно не з ацетилсаліциловою кислотою, а з парацетамолом. Краще довірити призначення препаратів лікаря!

Під час менструації змінюється гормональний фон, відповідно, змінюється реакція організму на ліки.Можуть виникати алергії ні з того ні з сього. може з'явитися непереносимість препаратів, Призначених лікарем проти інфекції, наприклад антибіотиків. Якщо відчуваєш, що щось не так: нудить, паморочиться голова, постійна слабкість, висип, різкий біль, порушення травлення, - відразу в лікарню.

Чому під час місячних не можна приймати гарячу ванну? Тому що це стимулює виділення крові і може стати причиною кровотечі. Те ж саме відноситься до гарячого душу або сауні.

Спровокувати сильна кровотеча може також прийом алкоголю: він розширює стінки кровоносних судин, Так що пити під час менструації вкрай небажано.

Не варто їсти певні продукти з тієї ж причини: шоколад, дріжджовий хліб, занадто гострі і солоні страви, сметану, горіхи, яйця, молоко, кава, м'ясні вироби у вигляді ковбас. Також ця їжа може стати причиною головного болю під час місячних і навіть запаморочення.

Шлунково-кишкового тракту пов'язаний з сечостатевої системою, тому не варто недооцінювати значення харчування! Нас вчили уникати фізичних навантажень під час менструації, але вкрай мало говорили про те, що можна їсти, а від чого краще відмовитися.Відрегулювавши харчування, можна позбутися навіть від хворобливих відчуттів в цей період!

будь-які косметичні процедури під час місячних - гроші, викинуті на вітер. Пілінг, мезотерапія, збільшення губ, уколи ботокса і гіалуронової кислоти, татуаж! Навіть звичайне фарбування волосся може дати несподіваний результат. Посиляться больові відчуття під час будь-яких маніпуляцій з шкірою і волоссям, наприклад при вищипуванні брів, а все через високий вміст прогестерону в крові.

Вся справа в гормональному фоні, який змінюється в цей період, тому шкіра і волосся ведуть себе не так, як зазвичай. Можна не тільки не домогтися бажаного ефекту від процедур, а й нашкодити собі.

До речі, про те, щоб не шкодити собі зайвий раз. У дні менструації жінка є емоційніше вразливою. Подбай про себе: не варто дивитися сльозливі мелодрами, читати сумні книги, говорити на сумні теми з друзями і зачіпати болючі питання в спілкуванні з близькими людьми. Це допоможе уникнути негативних емоцій, істерик, неприємних переживань!

Розкажи подругам, що не можна робити під час місячних! Це допоможе зберегти їх крихке жіноче здоров'я.Також рекомендую прочитати статтю про те, чи можна займатися любов'ю під час місячних: ми уважно підійшли до розгляду цього питання.