sneznoe.com

Хірурги, з повагою Защемлення сідничного нерва не вимагає медикаментів! Заспокоїти запалення допоможуть 2 простих ...Хірурги, з повагою Защемлення сідничного нерва не вимагає медикаментів! Заспокоїти запалення допоможуть 2 простих ...  /  біль

Сідничний нерв свій початок бере в поперековому відділі хребта і, проходячи через сідниці, тягнеться до ступні. Тому біль при його затисканні відчувається особливо сильно.

Як правило, термін "защемлення / утиск сідничного нерва"Має на увазі втрату еластичності і гнучкості м'язів задньої поверхні стегна. Це часто пов'язано з процесом вікового укорочення (ригідності) м'язів, який може початися вже після 30-35 років.

Традиційне лікування має на увазі діагностику і призначення відповідних медикаментів. Але краще не обмежуватися одним лише прийомом знеболюючих. Повір, якщо під час лікування ти будеш виконувати прості вправи для розтяжки м'язів, про біль забудеш незабаром.

Вправи при защемленні сідничного нерва

Вправи для розтяжки можуть надати велику допомогу, так як допомагають заспокоїти запалення і тим самим полегшити біль. Звичайно, вони можуть даватися нелегко, тому виконуй вправи повільно, на видиху збільшуючи розтягнення.

  1. Ляж на рівну поверхню, зігни ногу, в якій відчуваєш біль, і обережно потягніть її до плеча. Коли відчуєш розтяг, постарайся утримати ногу в такому положенні 30 секунд.Розігніть ногу, полеж трохи, зроби ще 2 підходи.
  2. Знову в положенні лежачи зігни ноги в колінах і обережно підтягніть їх до грудей, не відриваючи таз від підлоги.

    Скребти ноги, як показано на малюнку, і, обхопивши руками здорову ногу, потягни. Утримуй ноги протягом 30 секунд, відпусти і повернися у вихідне положення. Зроби ще 2 підходи.

Пам'ятай, що рух є найефективнішим способом боротьби з ішіасом, як би парадоксально це не звучало. Так ти стимулюєш кровообіг, усуваючи застійні явища в м'язах і тим самим прискорюючи одужання.

Буде чудово, якщо ти розкажеш друзям про цю статтю!