sneznoe.com

Здоровий хребет - наше все! Щоб різка або тягне біль моментально вщухла, потрібно 1 раз на 2 дні ...Здоровий хребет - наше все! Щоб різка або тягне біль моментально вщухла, потрібно 1 раз на 2 дні ... / біль

Різка або тягне біль в попереку - вірний супутник людей, чахнущіе за комп'ютером. Турбує вона і жінок в положенні, і тих, хто не розрахував свої сили в спортзалі, а вже з початком дачного періоду вона мучить 70% городників.

Після трудового дня потрібно м'яко і дбайливо знімати напругу в попереку, щоб уникнути розвитку хвороб хребта. Виконуй цей комплекс вправ 1 раз в 2 дні протягом 15 хвилин.

Вправи при болях у попереку

Вправа №1

 1. Вихідне положення: ляж на спину, стопи зведи разом, носки повинні дивитися вгору. Руки розташуй уздовж корпусу.

 2. Техніка виконання: на вдиху правою рукою потягнися за голову, а носок лівої стопи потягни на себе. При цьому дави п'ятою в напрямку від себе, а ліву частину тазу притискай до підлоги. Ти відчуєш натяг по діагоналі. Вернись в початкове положення на видиху. На вдиху повтори цю вправу вже з лівою рукою і правою ногою.
 3. Кількість повторень: 6 раз.
 4. ефект: витягування хребта і розтяжка м'язів.

Вправа №2

 1. Вихідне положення: ноги на ширині таза, руки вздовж корпусу.

 2. Техніка виконання: на видиху зігніть праву ногу в коліні і руками підтягніть її до грудей.Ти повинна відчути, як розтягується тазостегновий суглоб і розкривається таз. На вдиху опусти ноги і расслабся. На видиху повтори цю вправу з іншою ногою.
 3. Кількість повторень: 10 разів для кожної ноги.
 4. ефект: під час виконання поліпшується кровообіг в тазу та попереку.

Вправа №3

 1. Вихідне положення: ляж на спину, зігніть ноги в колінах і з'єднай стопи разом, коліна розверни назовні. Руками візьмися за стопи і підтягни їх до тазу так, як показано на зображенні.

 2. Техніка виконання: легкими рухами розводь коліна в сторони і одночасно підтягуй їх до тулуба.
 3. Кількість повторень: 10 дихальних циклів.
 4. ефект: розслабляється область таза, крижів і попереку. Значно поліпшується кровообіг в цій області.

Вправа №4

 1. Вихідне положення: ляж на спину, ноги зігніть в колінах, підтягніть їх до грудей, притисни до живота і обхват руками. Крижі повинен трохи піднятися над підлогою. Голову і плечі не відривай від статі.

 2. Техніка виконання: не відриваючи стегна від живота, відтягуй крижі вниз, ніби хочеш укласти таз на підлогу.
 3. Кількість повторень: 10 дихальних циклів.
 4. ефект: дуже гарна вправа для розтяжки області попереку і крижів.

Не зупиняйся на досягнутому, адже скоро літо - пора відкритих суконь і купальників. Візьми собі за звичку щоранку робити зарядку, і до пляжного сезону ти зможеш похвалитися шикарним тілом.

Напевно серед твоїх знайомих знайдеться людина, яка відчуває дискомфорт в поперековому відділі, тому не забудь поділитися з ним цією інформацією.