sneznoe.com

Розболівся поперек? Допоможуть 3 вправи! Ляж на спину, коліна до грудей ...Розболівся поперек? Допоможуть 3 вправи! Ляж на спину, коліна до грудей ... / біль

Сильні болі в області попереку - явище звичне мало не для кожної дорослої людини. Найчастіше у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, поперек розколюється через перевтому і перенапруги м'язів. А так і до серйозних проблем з хребтом недалеко ... Багато хто не відносяться до цієї проблеми серйозно, але якщо не приділяти належної уваги здоров'ю хребта, то з наслідками доведеться розбиратися не по-дитячому.

Чи не простіше хоч зрідка виконувати спеціально розроблені вправи, які без витрачання зайвого часу і сил позбавлять від настирливої ​​болю в попереку, допоможуть розслабитися і зарядитися енергією? цей чудо-комплекс покращує стан хребетного стовпа і зміцнює м'язи спини.

"Так просто!" розповість, як зняти біль у попереку без анальгетиків. Всього лише 3 вправи ...

Вправи для спини та попереку

Цей комплекс вправ не тільки позбавляє від болю в попереку, а й благотворно впливає на дихальну систему і покращує рухливість суглобів. Виконуй вранці або ввечері, але обов'язково кожен день! І рідних підключай. Перед початком вправ провітрити приміщення, зроби розігріваючих розминку, а далі слідуй нашим інструкціям.

 1. бічні скручування
  Ляж на спину, руки розведи в сторони, ноги зігни в колінах і притисни до грудей. Плавно, без різких рухів опускай коліна до підлоги то вправо, то вліво, працюючи лише поперековим відділом хребта. Затримуйся в кожному з положень на 5 секунд, плавно продовжуючи гімнастику. Повтори по 10-12 разів для кожної сторони.
 2. розтягування сухожиль
  Наступна вправа чудово знімає біль, викликану стресом, втомою, або виникла внаслідок грижі або травм поперекового відділу хребта. Ляж на спину, праву ногу підніми вгору під кутом 90 градусів, рушником вхопитися за п'яту.

  Плавно, без різких рухів розтягуй підколінне сухожилля, притягаючи ногу до грудей. Або можеш вхопитися руками під коліном і виконати те ж саме. Повтори вправу для лівої ноги.

 3. сфінкс
  Вправа дуже добре зміцнює спину і поперековий відділ, робить хребет більш гнучким, рухливим, оздоровлює весь організм в цілому! При регулярному виконанні такої вправи збільшується швидкість реакції.

  Ляж на живіт, підніми верхню частину тулуба і зроби упор на передпліччя. Передпліччя паралельні один одному, плечі опущені, носки витягнуті, погляд перед собою.Стримуйсь в такому положенні кілька дихальних циклів. Повтори 5-6 разів.

Ці вправи так приємно виконувати після важкого і виснажливого робочого дня ... Вони допоможуть розслабитися, позбавлять від болю і знімуть напругу. Весь комплекс, а це якихось три вправи, дуже простий, від цього і стає цілющим.

Ну а якщо тобі мало, в цьому відео наочно описані ще кілька ефективних вправ, які допоможуть позбутися від настирливої ​​болю в попереку. Неодмінно випробуйте!

Зберігай цю корисну статтю собі і не забудь розповісти про ці потрясний вправах друзям і колегам в соцмережах. Будь здоров!