sneznoe.com

11 приголомшливих речей, які зроблять життя будь-якої жінки легше! Розповіла всім подругам ...11 приголомшливих речей, які зроблять життя будь-якої жінки легше! Розповіла всім подругам ... / бюстгальтери

Редакція "Так просто!" не припиняє піклуватися про своїх улюблених читачок. Сьогодні ми представляємо твоїй увазі добірку Лайфхак, Які стануть в нагоді кожній жінці. Сподіваємося, ти гідно оцінюєш ці поради.

жіночі Лайфхак

 1. Підкладка під бюстгальтер
  Тепер у тебе не виникне неприємних відчуттів під час використання цього предмета жіночої нижньої білизни. На жаль, на наших просторах підкладки ще не мають такої великої популярності, як за кордоном, тому їх можна придбати тільки в інтернет-магазинах за кордоном.
 2. чиста білизна
  Багато дівчат через незнання використовують кілька днів поспіль один і той же бюстгальтер. Це непрощенна помилка, яка може привести до появи на шкірі акне. Також подібне використання бюстгальтера сприяє його швидкої зношуваності.
 3. Мішечки для прання бюстгальтерів
  Слід прати цей предмет жіночої нижньої білизни тільки в спеціальних мішечках. Таким чином ти не тільки збережеш відмінний зовнішній вигляд своїх бюстгальтерів, а й захистиш барабан пральної машини від дрібних пошкоджень.
 4. Сушка для зелені
  Якщо у тебе в засіках є таке хитре пристосування, сміливо використовуй його для прання бюстгальтерів. Додавши трохи дитячого шампуню, зроби кілька оборотів, таким чином ти дбайливо прибереш всі забруднення і не деформіруешь білизна.
 5. Тримач для бретелей.
  Щоб у тебе не виникало проблем з вічно спадають бретелями, використовуй спеціальні тримачі.

 6. тканинні накладки
  Якщо кісточки бюстгальтера нещадно тиснуть і впиваються в тіло, необхідно пришити невеликі тканинні накладки.
 7. силіконові накладки
  Часто багато жінок відмовляють собі в задоволенні носити відвертий одяг через відсутність відповідного бюстгальтера. З таким пристосуванням ти зможеш носити сукні навіть з самим глибоким декольте!
 8. Додаткова фіксація
  За допомогою цього трюку ти зможеш носити бюстгальтер без бретельок! Використовуй одну з бретелей в якості додаткового фіксатора. Просто оберни її навколо грудної клітини і акуратно зчепивши гачечки.
 9. пластиковий зажим
  Використовуй це пристосування, щоб бретелі НЕ визирали з-під одягу.
 10. Бюстгальтер для глибокого вирізу
  Якщо ти любителька суконь з відкритою спиною, тобі просто необхідно придбати такий предмет жіночої нижньої білизни.
 11. Модель бюстгальтера "глибокий уклін"
  Для тих, хто обожнює наряди з глибоким декольте!

Поділися з подругами цими корисними ідеями, а також не забудь дізнатися ще кілька незамінних Лайфхак з одягом!