sneznoe.com

Чим небезпечні продукти з КитаюЧим небезпечні продукти з Китаю /  Безпека

Китай - батьківщина найзначніших винаходів людської цивілізації: папери, компаса, пороху і книгодрукування і багатьох інших. Сучасні винаходи китайських умільців теж вражають, але вже по-іншому.

З китайськими підробками все ми стикаємося щодня. Але майстри підробляти брендові речі пішли ще далі - вони стали підробляти їжу.

Продукти з Китаю

А тієї їжі, що її підробили, надають "товарний" вигляд: фарбують, натирають воском, вводять всередину різні препарати, поливають гормонами і хімікатами.

Один з працівників китайської харчової промисловості зробив шокуючі кадри перетворення недозрілих фруктів в стиглі за допомогою фарби.

На початку ролика ми бачимо жінку з ящиком полуниці. Вона ще майже зелена. Продавщиця поливає її хімікатами, після чого ягоди червоніють на очах. Зрозуміло, що чекати користі для здоров'я від такої полунички не доводиться.

Китай є найбільшим постачальником продуктів харчування, які імпортуються в багато країн світу. Однак ці частування можуть серйозно нашкодити здоров'ю людини, тому їх варто занести в свій чорний список.

Найчастіше в Китаї підробляють рис.Корейська газета The Korea Times з'ясувала, що подібний рис виробляють із пластику й картопляного крохмалю. А щоб у такого "рису" був справжній запах, його обробляють паром зі штучним ароматизатором!

Відрізнити пластикову підробку від справжнього рису допоможуть порівняно нескладні тести. У воді пластиковий рис буде спливати. У вогні загориться і буде видавати різкий хімічний запах.

З 2003 року китайські фальсифікатори почали віднімати роботу у курок: вони навчилися з вражаючою точністю підробляти курячі яйця.

Шкаралупа таких "яєць" виготовляється з карбонату кальцію, білок - з крохмалю, гуми і коагулянтів целюлози, замість жовтка додають харчові барвники.

Підробка курячих яєць є в Китаї прибутковим підпільним бізнесом. Адже їх собівартість не перевищує 25% від вартості справжніх.

Кілька років тому в Китаї був знайдений підроблений зелений горошок. За повідомленнями ЗМІ, горошок не ставав м'якше в процесі приготування і фарбував воду в незвично зелений колір.

Як виявилося, фальшивий горошок створювався з соєвих бобів з додаванням зеленого барвника і метабісульфіту натрію (хімічної речовини, яка використовується в якості відбілювача).

Даний барвник заборонений в харчовій промисловості.Відомо, що його використання в продуктах харчування провокує розвиток онкологічних захворювань, а також перешкоджає природній здатності організму поглинати кальцій.

І це тільки частина того, що підробляється в Китаї. Тому, коли ти в черговий раз підеш купувати продукти, уважно перевіряй інформацію на етикетці. Купуючи підроблені продукти, ти ризикуєш не тільки своїм здоров'ям, але і здоров'ям своїх близьких.

Обережно, китайський часник! Статистика говорить, що на сьогоднішній день китайський часник займає 80% від загальної кількості продукції, що поставляється в супермаркети. Розповідаємо, як відрізнити його від вітчизняного.

Трапляється так, що найбезпечніший на перший погляд продукт виявляється не просто шкідливим, а в буквальному сенсі убивчим! Редакція "Так просто!" приготувала для тебе підбірку продуктів, які вживати в їжу просто неприпустимо!