sneznoe.com

У скільки потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця - справжнє відкриття!У скільки потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця - справжнє відкриття! /  безсоння

Кожному з нас знайоме відчуття енергійності і бадьорості з ранку, але такі вдалі дні інколи можна порахувати на пальцях. Найчастіше більшість людей прокидається з почуттям втоми, сонливості і незібраність.

Вся справа в тому, що багато неправильно розраховують час для продуктивного сну. Сон - циклічний процес, який складається з швидкої фази і повільної. Такий цикл триває приблизно 1,5 години. Щоб повноцінно відпочити, людині необхідно 5 циклів.

Щоб, прокинувшись, відчувати себе бадьорим і енергійним, необхідно розрахувати час пробудження таким чином, щоб дзвінок будильника звучав саме в той момент, коли ти будеш в швидкій фазі сну. Саме в цей момент найлегше повернутися в реальність.

У скільки лягати спати

  1. За допомогою цієї простої таблиці ти без праці зможеш розрахувати час, коли потрібно лягати в ліжко.
  2. Лягай спати завжди в одному і тому ж місці. Ні в якому разі не можна працювати в приміщенні, де ти спиш. Спальня - священне місце для відпочинку!
  3. Якщо ти погано спиш вночі, не варто лягати спати вдень. У разі сильної нестачі енергії, можна заснути вдень, але не більше ніж на 45 хвилин.
  4. Для того щоб твій день був здоровим і продуктивним, слід обмежити вечірнє проведення часу перед комп'ютером, телевізором або з гаджетами. Справа в тому, що штучне світло негативно впливає на нашу роботу мозку, примушуючи свідомість не спати.
  5. Всі ті, хто любить поїсти перед сном, можуть робити це завжди. Але без фанатизму і не пізніше ніж за 2 години до сну! Їжа - відмінний антидепресант. Кращим варіантом для вечірнього перекусу стане стакан молока або ряжанки.

Дізнайся ще більше про користь сну, а також про те, чим відрізняється чоловічий сон від жіночого в нашому відео!

Поділися з друзями цими корисними порадами! А також не забудь прочитати в нашій статті, як боротися з безсонням.