sneznoe.com

Що таке жіноча комбінаціяЩо таке жіноча комбінація /  білизна

Довгий час в дитинстві я жила з бабусею. Завжди з теплом згадую цей період. Вона часто розповідала мені якісь історії з своєї молодості, а іноді просто згадувала, як жилося "при Союзі". Одного разу, розповідаючи чергову історію, вона витягла зі старого комода стопку акуратно складених суконь. По крайней мере, я подумала, що це були сукні.

Насправді це були комбінації - модний у радянських жінок елемент нижньої білизни. Більшість комбінацій були досить звичайними: трохи зношені бавовняні і без особливих прикрас. Але дві були зовсім особливі. Одна ніжно-блакитного кольору, дуже м'яка і приємна на дотик. По низу і в районі декольте вона була акуратно оброблена мереживом.

А друга - білосніжна, з дуже гладкою тканини, нітрохи не пожовкла від часу. Було видно, що надягали їх разів зо два-три, не більше. Бабуся тоді віддала комбінації мені. Я використовувала їх як піжами. Але ж це не пряме їх призначення. Редакція "Так просто!" розповість тобі, чому жінки в СРСР масово носили комбінації.

жіночі комбінації

Комбінація - це елемент нижньої білизни для жінок, Який шили з бавовни або шовку.Практично у кожної радянської жінки був цей модний предмет гардероба. У багатьох джерелах можна зустріти згадки про те, що комбінації - винахід Радянського Союзу. Ось тільки чомусь жінки в той час носили комбінашкі з Югославії, Італії, Польщі та навіть Франції.

Так чому ж комбінації так масово увійшли в ужиток? По-перше, як вже було сказано, це стало модним. Що не кажи, комбінації були дуже красивими. Хоча бавовняні вітчизняні були не настільки витончені, але імпортні приводили жінок в захват. Шовкові, яскраві, з відливом, красиво оброблені мереживом закордонні комбінашкі припали жінкам за смаком. А що ще потрібно, щоб річ стала модною?

Друга причина популярності комбінацій - естетичність. У ті роки було просто непристойно, щоб бюстгальтер виднівся з-під одягу, а вже тим більше оголена частина тіла. Якщо блузка була з легкої тканини і трохи світилась, комбінація рятувала становище. Так за допомогою нехитрої штучки жіноча честь була врятована.

Навряд чи про таке сказала б пристойна радянська жінка в ті часи, але ти тільки уяви, як красиво і спокусливо виглядає така штучка на жіночому тілі.Як би там не було, жінкам завжди подобалося красиву білизну, а чоловікам - жінки в красивому нижньому білизна.

Ну і остання, але вагома причина - практичність. Синтетичні сукні та спідниці мали неприємну властивість: вони електризувалося і липли до ніг. Антистатики в той час дістати було досить важко, тому комбінація рятувала на ура. Взимку ж, коли одягали вовняні светри, комбінації були необхідні, тому що речі з вовни моторошно кололися.

Говорячи про радянські часи, непогано було б згадати і про інших відмінностях того періоду. Ми раніше вже розповідали про особливості радянського побуту, які зустрічалися фактично в кожному будинку.

Зараз, як і тоді, білизна безсумнівно брудниться і жовтіє. Ми знаємо, як відновити білий бюстгальтер і врятувати його від жовтизни. Повір, буде як новенький!

А ти носила комбінації? А одягла б таку білизну зараз? Розкажи в коментарях!