sneznoe.com

Чи можна жінці ходити без бюстгальтераЧи можна жінці ходити без бюстгальтера /  білизна

Природність зараз популярна, як ніколи раніше. Громадська організація "Free the Nipple" закликає оголяти свої груди так само вільно, як це роблять чоловіки. Дизайнери в підтримку жіночності створюють одяг, який не передбачає носіння білизни. А на прилавках магазинів все менше класичних ліфчиків.

© DepositPhotos

Багато жінок охоче підтримують новий тренд, але лікарі мають з цього приводу свою думку. Редакція "Так просто!" розповість тобі, чи варто ходити жінкам без бюстгальтера.

види бюстгальтерів

Багато ліфчики дійсно незручні і можуть приносити грудей шкоду. Але варто пам'ятати про те, що є різні види бюстгальтерів. Щоб обрати правильний бюстгальтер, Потрібно враховувати розмір, повноту грудей, а також стан здоров'я і вид активності (прогулянка, спорт, вихід у світ).

© DepositPhotos

Лікарі-мамологи стверджують, що відмова від бюстгальтера несе в собі користь для власниць грудей не більше третього розміру. При відсутності ліфа відбувається природне укріплення зв'язкового апарату молочних залоз. При цьому дівчатам з грудьми третього розміру слід носити ліфчик при фізичної активності.

© DepositPhotos

Маммологи виступають проти невидимих ​​ліфів, які кріпляться до грудей при мощі силіконової основи. При використанні таких виробів груди перегрівається, до неї посилюється приплив крові, що може стати причиною активації аномальних клітин і подальшого переродження в злоякісні новоутворення. Ясна річ, що рідкісне використання подібних бюстгальтер не наробить біди.

© DepositPhotos

Жінки з 4-5 розміром грудей теж кажуть, що ходити без ліфчика комфортно. Але бюст пристойного розміру потребує підтримки, адже силу тяжіння ніхто не відміняв. Щоб уникнути провисання грудей, потрібно носити ліфчик. Тільки не з пушап і кісточками, а мереживні, шовкові або бавовняні бюст'є і топи. Головне - щоб вони добре підтримували груди.

© DepositPhotos

А ось дівчатам з силіконовими грудьми ліфчик з поролоновою чашкою протипоказаний. Можна сказати, що саме від них пішла мода носити речі без нижньої білизни. Адже груди тримає форму і виглядає спокусливо без підтримки і пушап. Але є випадки, коли носити бюстгальтер потрібно всім.

© DepositPhotos

Наприклад, не можна відмовитися від ліфчика годуючим мамам. Вони повинні носити спеціальний бюстгальтер, призначений для грудного вигодовування. Тут роль грають не так естетика і комфорт, як медичні показання.Також потрібно носити спеціальну білизну в період вагітності. Після певних операцій потрібно носити бандажні ліфи за рекомендацією лікаря.

Як бачиш, не всім жінкам можна повністю відмовитися від носіння бюстгальтера. Адже він має не тільки спокушає функцію, а й здатний допомагати грудей зберігати здоров'я і зовнішню привабливість. Але якщо ти відчуваєш дискомфорт або біль при носінні ліфчика, потрібно обов'язково звернутися до мамолога.

Раніше ми вже розповідали, як правильно вибрати бюстгальтер.

Розкажи нам в коментарях, як ти ставишся до тенденції відмови від ліфчика. А також поділися статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.