sneznoe.com

Тепер щовечора перед сном я знімаю труси і більше не хвилююсяТепер щовечора перед сном я знімаю труси і більше не хвилююся / білизна

Хороший сон - запорука здоров'я, краси і стабільної психіки. Ми так багато приділяємо уваги матрацу, подушки, постільній білизні, розміщення ліжка по феншуй ... А ось про одяг для сну мало хто думає. Спати в трусах або без них? Ось питання, яке є важливим не стільки для комфорту, як для твого здоров'я.

Спостереження фахівців показують, що спати без трусів - найкраще, що ти можеш зробити для свого організму під час відпочинку. Взагалі, без будь-якої одягу. Редакція "Так просто!" розповість тобі, чому ж так корисно спати голяка.

корисний сон

 1. нормальне кровопостачання
  Кров повинна вільно циркулювати по всьому організму, маючи доступ до кожної клітинки. А ось піжама, а вже тим більше тісні труси, може гумками або зав'язками перешкоджати вільній циркуляції крові. Ні одягу - немає перешкод для потоку крові.

 2. профілактика діабету
  Шведське дослідження показало, що сон в холодних температурах покращує обмін речовин і знижує рівень цукру в крові. Люди, які хочуть досягти такого ефекту, повинні спати оголеними. Вважай це своїм першим кроком у профілактиці цукрового діабету другого типу.

 3. здорова шкіра
  Шкірі для здоров'я потрібно досить свіжого повітря і так званого провітрювання. Дозволяй своїй шкірі дихати в нічний час, щоб мінімізувати ризик роздратування і екземи. А ще, за словами дослідника Ніколь Праус з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, легка вентиляція хороша для інтимних ділянок тіла.

 4. Міцний сон
  Коли ми засинаємо, температура тіла трошки знижується. Це необхідно організму для комфортного сну. Коли організм в піжамі, охолодитися йому складніше. Тому голяки засипають швидше і сплять міцніше, ніж ті, хто закутується в піжами, шкарпетки і труси.

  Відсутність одягу допомагає твоєму організму відрегулювати для себе ідеальну температуру, а це ж одна з головних умов гарного сну.

 5. Менше стресу і жирових відкладень
  Коли ми спимо, наш організм працює над тим, щоб знизити рівень кортизолу - гормону стресу. А він - одна з причин накопичення жирів в нашому організмі. Крім того, сон - це важливий фактор правильної секреції гормону росту, який, в свою чергу, також має жиросжигающими властивостями. Він спрямований на регенерацію шкіри і багатьох органів, але з часом його виробництво зменшується.

  Спостереження показують, що у голяка набагато краще секреція цього гормону. Тому вони менше страждають від зайвої ваги і щасливіші в принципі.

Дозволяй своєму тілу дихати. Ти цілий день знаходишся в одязі, яка не завжди з натуральних матеріалів і вільного крою. Доктор Брюер з США впевнена, що жінки і чоловіки, які сплять голими, рідше стикаються з інфекціями сечостатевої системи. А у чоловіків сон голяка ще й підтримує нормальний рівень тестостерону.

А як ти вважаєш за краще спати? Розкажи нам в коментарях і поділися цікавою статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!