sneznoe.com

Подвірне і нахилися - кращий метод вибору бюстгальтера. Ще жодного разу не підводив!Подвірне і нахилися - кращий метод вибору бюстгальтера. Ще жодного разу не підводив! / білизна

Як відомо, ліфчик здатний створити диво з жіночими грудьми. Великий бюст він вигідно підкреслить, а маленький збільшить в обсязі. Але ось підібрати бюстгальтер, Який не буде сильно здавлювати груди або, навпаки, стирчати, а в деяких місцях ще й натирати, - справа не з легких. Адже напевно у тебе бувало так, що міряєш - і все відмінно, а коли починаєш носити, відчуваєш дискомфорт.

Вся справа в неправильному підході до примірці. Зазвичай буває так: ти просто одягла бюстгальтер, подивилася на себе в дзеркало і купила. Але, щоб правильно підібрати цю спокусливу частину гардероба, потрібно скористатися однією технікою, про яку тобі розповість редакція "Так просто!".

Як правильно вибрати бюстгальтер

Для того щоб вибрати правильний ліфчик, Необхідно трохи захопити груди рукою, переміщаючи її в центр бюстгальтера. Зверни увагу, що робити це потрібно протилежною рукою - правою взяти ліву груди і навпаки. Нахилися, потім випрямися.

Таким чином вся груди буде перебувати в ліфчику, а не виходити за його межі, наприклад, біля пахвових западин. При такому підході ти зможеш правильно визначити, підходить тобі бюстгальтер чи ні.

 1. Занадто маленький
  Груди дуже стиснута і сильно вивалюється назовні зверху і з боків.При цьому центр бюстгальтера може нещільно прилягати до грудей. При піднятті і опусканні рук, ліфчик не повертається на колишнє місце.
 2. Занадто великий
  Між грудьми і чашками ліфчика є зазори. При цьому бокова частина грудей, яка ближче до пахв, може бути стиснута.
 3. неправильна посадка
  Груди не стискається, і немає зазорів. Але в той же час вона опущена вниз або між грудьми утворилися зморшки.
 4. ідеальна посадка
  Груди піднята вгору, але при цьому не виходить за межі бюстгальтера. При русі рук вгору і вниз він не зісковзує.

Рада редакції


Цей спосіб, на перший погляд, може здатися трохи заплутаним і дивним. Тому подивися це відео, щоб все стало зрозуміло.


Ми бажаємо тобі вдалих покупок! Поділися корисним методом зі своїми подругами в соцмережах.