sneznoe.com

Ці 3 вправи активують процес спалювання жиру всього за 1 хвилину!Ці 3 вправи активують процес спалювання жиру всього за 1 хвилину! / стегна

"Так просто!" знайшов відмінний привід зайвий раз злізти з дивана. Комплекс всього з 3 суперупражненій вміститься в тривалість рекламної паузи. Використовуй час з користю! А нагородою за старання (не такі вже й сильні, до речі) стане відображення твого підтягнутого і пружного тіла у дзеркалі.

жиросжигающие вправи

це статичні вправи, Розмахувати руками і ногами особливо не доведеться: прийми потрібне положення і затримайся в ньому на деякий час. Тривалість кожної вправи від 30 секунд до 1 хвилини. Коли відчуєш печіння в м'язах, пересиливши себе і потерпи ще секунд 10. Саме в цей час почнеться активне спалювання жиру.

 1. "Вперед і вгору"

  Початкове положення: ноги на ширині плечей, руки витягни уздовж тіла. Виконуй полупрісяде, імітуючи посадку на стілець, і одночасно піднімай і тягни руки вгору. Спину тримай максимально прямо.

  Важливо! Під час виконання вправи м'язи преса повинні бути максимально напружені. Контролюй поставу.

 2. "Місток"

  Початкове положення: лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, а руки розкинь в сторони. Випрями і напряги одну ногу, підніми її вгору. Напруга м'язи стегон і сідниць, Виштовхуючи таз вгору.Повтори з іншою ногою.

  Важливо! Стеж, щоб таз не «провисав", а витягнута нога утворювала одну лінію з пресом.

 3. "Складушка"

  Початкове положення: встань на праве коліно, правою рукою обіприся об підлогу, ліву ногу випрями і напряги, а ліву руку закинь за голову. Виконай бічне "складання" корпусу. Не варто занадто тягнутися ліктем до ноги. Повтори дії для іншої сторони тіла.

  Важливо! Не забувай про м'язи преса, контролюй, щоб корпус не завалювався назад і не подавався вперед. Стій, як скеля.

Регулярні тренування здатні помітно перетворити твоє тіло. Відмінний приклад того, що навіть в домашніх умовах можна домогтися успішних результатів. Головне - не лінуватися ...

Розкажи подругам про прекрасну можливості зміцнити м'язовий корсет, Не відходячи далеко від дивана, поділися статтею.