sneznoe.com

На перший погляд, це - звичайний басейн. Але якщо наповнити його водою ... безумство!На перший погляд, це - звичайний басейн. Але якщо наповнити його водою ... безумство! / басейн

Засмагати у власного басейну, ніжитися в шезлонгу з освіжаючим коктейлем в руці ... Ось він - справжній відпочинок! Необов'язково їхати в жаркі країни на дорогі пляжі, досить побудувати басейн своїми руками на дачі! Поки деякі мріють про місце для літнього релаксу, підприємливі господарі вже взялися за справу.

Як зробити басейн на дачі

Покрокова інструкція

 1. Щоб реалізувати цю грандіозну затію, в першу чергу потрібно зробити розмітку ділянки, на якому буде розташовуватися басейн.

 2. Можна вирити басейн самостійно, але це досить трудомісткий і тривалий процес. З цією роботою набагато краще впорається екскаватор.

 3. У готовому котловані потрібно провести трубу для фільтрації води.

 4. щоб побудувати басейн зі ставком, слід зробити для нього поглиблення, а потім покрити його ізоляційними матеріалами. Дно вистилають геотканин.

 5. Зверху покривають гідроізоляційної плівкою.

 6. У будинку ставлять фільтрувальну установку для басейну.

 7. Наступний етап - оздоблювальні роботи. На дно кладеться плитка, а на стіни викладаються декоративним цеглою.

 8. Поглиблення для ставка засипають галькою.

 9. Можна наповнювати басейн і ставок водою. Краса!

 10. Досконалості немає меж! Подивися, яке романтичне місце можна організувати на задньому дворі, якщо зробити підсвічування по краю басейну.

Не бійся фантазувати! Ти можеш оригінально прикрасити домашній міні-пляж, висадити рослини, зробити терасу. Роботи багато, але результату будуть раді і дорослі, і діти!