sneznoe.com

Щоб почистити басейн, не обов'язково сипати туди хлорку. Є ідея трохи краще!Щоб почистити басейн, не обов'язково сипати туди хлорку. Є ідея трохи краще! /  басейн

Любителі басейнів знають про те, як складно за ними доглядати. Мати таку красу біля приватного будинку або на дачі - не тільки задоволення і бонуси, а й значні клопоти.

Чистити басейн за допомогою хлорки одне покарання: це небезпечно, неекологічно, неприємно, та й вода потім ще довго зберігає специфічний запах. Нещодавно була винайдена революційна методика очищення басейнів. Її підказала сама природа: існують рослини, які з легкістю очищають навіть сильно забруднену воду і підтримують в ній здорову мікрофлору. Скоро хлорування буде пережитком минулого, я відчуваю це!

Як очистити басейн

Вчені довго йшли до винаходу методу очищення води без хлорування. Кошти на основі активного кисню і брому - хороший варіант, але коштують вони дорого. Неорганічний хлор - ще один помічник у чищенні басейну, але дія його помітно слабкіше звичайного хлору, ефект прозорої води зберігається не так довго.

Хлор викликає алергію, подразнення слизових, особливо шкідливий для дітей. Доступність цього способу очищення не перекриває його очевидних мінусів.

Нещодавно у Великій Британії був побудований екобассейн в самому центрі Лондона.Це новація серед громадських басейнів: в його конструкції відсутня система фільтрації води, для її очищення не застосовується абсолютно ніяких хімічних засобів. Тільки водна флора і рослини - вони виступають в ролі прибиральників і очищувачів. Екобассейни набувають все більшої популярності, адже плескатися в хлорованій воді не дуже приємно.

Люди, які цінують своє здоров'я і люблять природу, неодмінно скористаються новим науковим відкриттям. Якщо у тебе є басейн, чому б не перетворити його в ідеальну очисну систему, де все буде відбуватися саме собою завдяки природним процесам?

Подивися, як влаштований справжній екобассейн! Так і хочеться скупатися ...

Розвиток науки вселяє надію на те, що скоро шкідливі хімічні речовини перестануть нищити наше здоров'я. Природа підказує кращі шляхи задоволення потреб людини, і це прекрасно! Покажи це шалене відео друзям, особливо тим, хто наважився побудувати басейн біля свого будинку.