sneznoe.com

Тепер моя вага - 65 кг, а був - 78. Мені вдалося неможливе, а все завдяки цьому ...Тепер моя вага - 65 кг, а був - 78. Мені вдалося неможливе, а все завдяки цьому ... / басейн

Відпочиваючи на морі або плаваючи в басейні, можна відчутно схуднути! Сьогодні ти дізнаєшся про хитрий спосіб миттєвого спалювання калорій. Подумати тільки: плескаючись собі на втіху, знаходиш фігуру, про яку давно мріяла ...

Ось чому я вибираю заняття аквааеробікою! Аквааеробіка зміцнює серцево-судинну систему і робить м'язи всього тіла сильними, еластичними. При цьому після тренування такого типу в м'язах не накопичується молочна кислота, тобто немає неприємного відчуття м'язового болю. А ось калорій спалюється в 2 рази більше, ніж під час звичайних занять: вода ніби змиває їх!

Аквааеробіка для схуднення

Досить виконати кожне з цих вправ 10 разів! Ця корисна для здоров'я навантаження знімає нервове напруження - май це на увазі, якщо твоя робота пов'язана зі стресами і ти іноді страждаєш безсонням.

ефективні вправи

 1. підтягуємо сідниці
  Іди в воді, високо піднімаючи коліна і тримай руки перед собою. Ускладнений варіант - витягнути руки в сторони, тоді будуть задіяні м'язи спини.
 2. Позбавляємося від целюліту
  З'єднай руки в замок і посилено поводи ними по талії і стегон, роблячи гідромасаж.Він допоможе поліпшити кровообіг в глибоких шарах шкіри, а це - найкращий спосіб позбавлення від целюліту!
 3. покращуємо поставу
  Випрями спину і якомога сильніше втягуй живіт. Це найлегший вправа не тільки робить поставу ідеальною, але і покращує травлення! Ускладнений варіант: робити так, стоячи на одній нозі.
 4. Тренуємо задню поверхню стегон
  Піднімай випряленние ноги, намагаючись дотягтися кінчиками пальців рук до кінчиків пальців ніг. Ефективно робити такі махи і вперед, і в сторону.
 5. Зміцнюємо задню поверхню стегон
  По черзі діставай п'ятами до сідниць, правою п'ятою - ліву сідницю, і навпаки.
 6. Тренуємо внутрішню поверхню стегон
  Постав ноги разом, а руки розведи в сторони долонями вниз. Стрибай в воді, розводячи прямі ноги в сторони і піднімаючи-опускаючи руки. Аквааеробіка прекрасно підходить людям, які страждають ожирінням. Якщо на суші робити деякі вправи їм складно, то в воді це набагато легше!
 7. Тренуємо руки і прес
  Стій на напівзігнутих ногах, тримай їх на ширині плечей. Розгрібай руками воду перед собою, працюючи як ножиці. Не забувай тримати спину прямою, а прес - напруженим!
 8. Створюємо виразний прес
  Поринь в воду до рівня грудей. Тримай ноги разом, помісти руки на талію. Роби повороти в різні боки, намагаючись рухати в воді тільки стегнами і напружуючи косі м'язи живота.
 9. Формуємо верхній прес
  Тримайся на мілководді, підгортаючи руками. Підтягуй коліна до живота, повертаючи їх в різні боки. При цьому роби великий кут, напружуй якомога сильніше м'язи преса.
 10. Веселимося з користю
  Ігри з м'ячем допомагають спалити значна кількість калорій! За годину занять у воді витрачається від 450 до 700 ккал. Граючи в водний волейбол та інші ігри, ти добре натренуєш м'язи.

Якщо ти не вмієш плавати, тепер ясно, чим можна зайнятися, поки все намагаються досягти буйків! Для тих, хто хоче дуже швидко привести себе в форму, підходить спеціальна аквааеробіка в басейні, Яку проводить інструктор. але читачі "Так просто!" вже озброєні потрібними вправами. Сподіваюся, ти оціниш по достоїнству ефект від водної тренування!

Поділившись з подругами цією статтею, ти зможеш залучити їх до занять, а тренуватися разом набагато веселіше!