sneznoe.com

Ось що слід знати про м'ясо, щоб уберегти себе від отруєнь! Поради досвідченого м'ясника.Ось що слід знати про м'ясо, щоб уберегти себе від отруєнь! Поради досвідченого м'ясника. / баранина

Практично в кожній родині м'ясна продукція займає певну статтю витрат. Але слід визнати, що сьогодні навіть при видимому достатку вибрати якісне м'ясо вдається не всім, особливо якщо мова йде про ринкові прилавках і неспеціалізованих супермаркетах. Продавці навчилися вміло прикривати будь-які вади несвіжого або неліцензійного товару.

"Так просто!" вирішив поділитися з тобою кращими порадами експертів м'ясних цехів про те, як перевірити безпеку м'ясної продукції, Не відходячи від прилавка.

Як вибрати м'ясо

Професійні рекомендації по вибору м'яса

 1. Свіже м'ясо ніколи не розпадається на волокна. Потримайся руками шматок м'яса, воно не повинно розшаровуватися, навіть якщо ти смикаєш його в різні боки.
 2. Зверни увагу на колір м'яса. Він повинен бути однорідним, без різних відтінків. Попроси продавця розрізати шматок м'яса, щоб поглянути на внутрішні волокна.
 3. Перевір м'ясо ще раз на дотик: воно повинно бути в міру м'яким і еластичним. Не повинно бути хрускоту або ущільнень.
 4. Купуй м'ясо вранці. Так у тебе з'являється більше шансів застати на полицях ринку свіжий і якісний товар.
 5. Перевір документи, які не полінуйся! Ти маєш право попросити ознайомитися з документами на товар. Зверни увагу на висновки експертів, а також уважно вивчи наступну інформацію: П.І.Б. постачальника; дані про місце, звідки вивезено м'ясна продукція; вид і категорія представленої продукції.

Свинина

 1. колір: ніжно рожевий.
 2. У розрізі і на дотик: не повинно бути крові в ідеалі.
 3. Наявність сальних прожилок: є. Чи не повинні відшаровуватися від м'язового волокна.
 4. особливості: якщо вибираєш частина шиї, то сало має бути злегка рельєфним. Наявність гладкого сала в цій частині говорить про іноземне продукті сумнівної якості.

яловичина

 1. колір: насичено-червоний.
 2. У розрізі і на дотик: м'яке, в міру пружне. Без крові. Натисни на волокна, на м'ясі не повинно залишитися впадинок.
 3. Наявність сальних прожилок: буває в незначній кількості. Тонкі по виду.
 4. особливості: повинен бути присутнім м'ясо-молочний запах.

телятина

 1. колір: світло-червоний.
 2. У розрізі і на дотик: м'яке, ніжне. Колір в розрізі повинен збігатися із зовнішніми волокнами. Якщо, на твій погляд, м'ясо більш темного відтінку, можливо, це яловичина. Будь пильний!
 3. особливості: строго запах топленого молока!

баранина

 1. колір: насичено-червоний з бордовим відтінком.
 2. У розрізі і на дотик: при натисканні на волокна має виділятися трохи крові. Це свідчить про свіжому товар. Також зверни свою увагу на чистоту волокон: не повинно бути прожилок і плівочок!
 3. особливості: яскраво виражений молочний запах.

Сало

 1. колір: строго білий з прошарком ніжно-рожевих або червонуватих м'ясних волокон. Придивися: якщо на білій частині сала присутній жовтизна або рожевий відтінок - значить, сало несвіже або виставлено на продаж відразу після забою худоби. Якщо ж прошарку мають чорнуватий відтінок, це також говорить про старість продукту.
 2. У розрізі і на дотик: еластичне і щільне. Воно не повинно бути надмірно м'яким!
 3. шкурка: зверни увагу на зовнішній вигляд і товщину шкірки. В ідеалі: тонка, чиста і без волосяного покриву. У зворотному випадку може говорити про зараженому продукті.

Попросту слідуй цим діловим порадам експертів при виборі м'ясної продукції. З ними тобі більше не доведеться побоюватися покупки неякісного м'яса і переживати за своє здоров'я.

Будь пильний і бережи себе.А ще обов'язково Проінформуй своїх друзів про те, що дізнався, і поділися нашою статтею зі своїми близькими!