sneznoe.com

Проженемо кашель ... Всього за одну ніч! Насип в столову ложку трохи ...Проженемо кашель ... Всього за одну ніч! Насип в столову ложку трохи ... /  банани

Є вірний засіб від кашлю, яке допоможе краще будь-якого сиропу. Палений цукор дуже м'яко діє, знімаючи запалення слизової, тому може застосовуватися навіть для лікування дітей! Можна готувати смоктальні льодяники з розталого над вогнем цукру, але є варіант ще краще! Ділюся ефективним рецептом.

Палений цукор від кашлю

Звичайно ж, при сильному кашлі у дитини або дорослого слід відразу ж звернутися до лікаря і скористатися його приписами. Але як додаткового лікування можна пити такий корисний цукрово-молочний сироп, який чудодійним чином впорається з кашлем. Випиваєш стакан перед сном і цілу ніч спиш спокійно, без кашлю!

складові

  • 1 ч. Л. паленого цукру
  • 200 мл молока
  • 2 банана

приготування

  1. Нагрій звичайний цукор в ложці над вогнем. Коли кристали розплавляться і маса загусне, вилий палений цукор в каструлю.
  2. Залий цукор склянкою гарячого молока.
  3. Очисти 2 стиглих банана, подрібніть їх у блендері або розімніть вилкою. Додай бананове пюре в гаряче солодке молоко.
  4. Доведи масу до кипіння, ретельно перемішуючи.
  5. Зніми молоко з вогню, злегка остудити і випий! Палений цукор надасть відхаркувальну дію, молоко посилить виділення слизу, а банани допоможуть організму справитися з запальним процесом.

Подивися відеорецепт про те, як зробити домашній льодяник від кашлю з паленого цукру. Це також дуже ефективний засіб! Палений цукор від кашлю точно сподобається дитині, це така корисна цукерка.

Тепер ти знаєш, як зробити палений цукор від кашлю! Збережи цей рецепт на всякий випадок, перевірене роками засіб не підведе.