sneznoe.com

Твоя дата народження розповість, яке ти тварина.Твоя дата народження розповість, яке ти тварина. / Астрологія

Тотемна тварина - це символ тих чи інших сторін твоєї особистості. Воно не тільки захищає, допомагає і охороняє людину протягом усього життя, але і наділяє певними рисами характеру. У це вірили наші предки.

дізнавшись своє тотемна тварина за датою народження, Ти зможеш глибше пізнати свої сильні і слабкі сторони. Стань на крок ближче до внутрішньої гармонії, прочитавши цей гороскоп.

Тварина за датою народження

нестандартний гороскоп

 1. собака

  1-3 квітня, 15-20 червня, 10-15 липня, 28-30 вересня, 1-16 грудня

  Відданість і добросердечність - твої головні риси. Оточення з легкістю довіряються тобі, адже ти заслужила репутацію надійного людини. Якщо і є на світі чисті і щирі люди, то це ти.

  Скромність, простота, відповідальність - це те, за що тебе поважають знайомі і люблять друзі. До речі, їх у тебе не так вже й багато, зате всі перевірені! Ти любиш добре виглядати, стежиш за модою. Шопінг приносить тобі велике задоволення.

 2. миша

  10-28 січня, 16-23 березня, 15-26 квітня, 1-3 червня, 1-9 липня, 16-25 серпня

  У дитинстві ти була справжньою непосидою, часто бавилася і не слухалася маму. Але з часом ти не втратила цей запал. Це і робить тебе привабливою і чарівною в очах суспільства. Тебе можна назвати душею компанії, адже ти дуже цікава людина і навколишнім складно це не помітити.

  Однак, ти дуже ранима і чутлива, приймаєш все близько до серця. З одного боку - це твої слабкі сторони, а з іншої - дані риси дарують тобі можливість щиро співпереживати і допомагати людям.

 3. Лев

  25-31 січня, 13-15 березня, 22-31 травня, 1-16 листопада

  Ти зовсім не хижак в цьому світі. Тебе можна назвати добрим і миролюбним людиною. Конфлікти і скандали - це точно не про тебе. Як і тварина-покровитель, ти лідер по натурі, проте ти тактовна, толерантна і вимоглива.

  Ти дуже любиш, коли тобі роблять компліменти, і радо відповідаєш тим же. Для тебе дуже важливо перебувати в центрі уваги.

 4. Кіт

  1-5 лютого, 24-31 березня, 25-30 червня, 27-31 липня, 15-27 вересня, 17-30 листопада

  Обшук - так тебе назве кожен, хто мав щастя знати тебе. В тобі закладено природний шарм, який приваблює людей. Тобі часто виявляють симпатію, проте іноді ти буваєш прихованої і соромливою.

  З тобою легко і весело, адже вміння пожартувати в потрібний момент здатне розташувати кого завгодно. Іноді ти віддаєш перевагу самотність замість галасливих компаній.

 5. черепаха

  15-21 лютого, 27-30 квітня, 4-14 червня, 26-31 серпня

  Моральні цінності понад усе. Ти цінуєш світ, душевний комфорт і спокій.Люди тягнуться до тебе, бо ти випромінюєш добро і вмієш прощати. Ти дуже щедра, завжди готова допомогти, але при цьому ніколи не вимагаєш від людей повернути боржок за послугу. Тобі чуже прояв егоїзму, всіляко намагаєшся уникати пліток і пліткарів.

 6. голуб

  6-14 лютого, 14-21 травня, 16-26 липня, 1-14 вересня, 26-31 вересня

  Люди, чиїм покровителем є голуб, справжні оптимісти. Здається, ніщо не може вибити їх з колії. Їм властива унікальна здатність залишатися собою за будь-яких обставин і в будь-якому оточенні. Вони люблять тримати все під контролем, ретельно організовують свій побут. Влюбливість робить їх дуже емоційними.

 7. пантера

  22-28 лютого, 4-14 квітня, 28-31 жовтня

  Щоб розгадати тебе, у людей йдуть роки. Ти не піддаєшся на провокації і маніпуляції. У цьому тобі допомагає стриманість і стійкість. Ти ставишся до людей, які себе на думці.

  Твої негативні риси - скупість і пристрасть до пліток. Однак, все це проявляється помірно і не заважає тобі в стосунках.

 8. Мавпа

  1-12 березня, 1-13 травня, 21-24 червня, 1-15 серпня, 1-15 жовтня, 17-25 грудня

  Енергія б'є з тебе ключем і заряджає всіх, хто знаходиться з тобою поруч.Ти ведеш активний спосіб життя, не любиш чекати і зволікати. Ти звикла до суєтному і швидкого темпу. З тобою легко спілкуватися, можеш підтримати будь-яку розмову, приправивши його парою жартів.

  Турбота про бездоганну репутацію штовхає тебе на те, щоб догоджати всім підряд. Підприємливість, хороша інтуїція і вміння заводити корисні знайомства збільшують твої шанси розбагатіти до досягнення середнього віку.

Розкрив цей цікавий гороскоп твій характер? Поділися в коментарях своїм результатом і неодмінно розкажи друзям, як дізнатися своє тотемна тварина!