sneznoe.com

Якщо додавати аспірин в пралку, трапиться немислиме!Якщо додавати аспірин в пралку, трапиться немислиме! / аспірин

Ця рада врятував мою улюблену теніску! Хто б міг подумати, що звичайна таблетка аспірину, завалялося в кухонному шафці, здатна змагатися з засобом для виведення плям по ефективності ...

Як зробити так, щоб білі речі не жовтіли при пранні? як вивести складні плями і повернути одязі ідеальний вид? Секрет мені відкрила мама, і я так їй вдячна: чудово працює з усіма світлими речами!

Як прати білі речі

 1. Дивно білосніжна одяг - це легко! Розчини 5 таблеток аспірину по 325 мг в 8 л теплої води. Замочи речі в цьому розчині і залиш на 8 годин.
  © DepositPhotos
  © DepositPhotos
  © DepositPhotos
 2. Можна попередньо роздрібнити аспірин на дрібні шматочки, так він швидше розчиниться у воді і буде активніше діяти.
  © DepositPhotos
 3. Додай кілька таблеток аспірину прямо в пральну машину! Це засіб поверне сяючу білизну навіть посірілим речей. Якщо перед пранням в машинці потримати одяг в розчині аспірину, ефект буде просто приголомшливий.
  © DepositPhotos

Тепер я знаю, ніж відпирати речі від неприємних жовтих плям! Аспірин став незамінним засобом в моєму будинку, тому що він не пошкоджує тканину, але при цьому чудово прибирає забруднення.Краще будь-якого відбілювача! Раджу спробувати і тобі, впевнена, ти залишишся задоволена результатом.