sneznoe.com

Ось що може бути причиною неприємного запаху з рота! Якщо жуйка не дає належного ефекту ...Ось що може бути причиною неприємного запаху з рота! Якщо жуйка не дає належного ефекту ... /  ангіна

Гігієна порожнини рота з використанням зубних паст, щіток, ниток і ополіскувачів не дає ніякого результату і ти змушений раз по раз освіжати дихання протягом дня? Причина неприємного запаху може критися в казеозних пробках, Що знаходяться в горлі.

Пробки в горлі

Це жовто-білі грудочки творожистой консистенції з дуже неприємним запахом, які, як правило, утворюються в результаті хронічного запального захворювання глотки і мигдалин - тонзиліту.

Народна медицина має у своєму розпорядженні поруч засобів, щоб позбутися від тонзіллітних пробок.

  1. полоскання содою
    У 200 мл теплої кип'яченої води розчини 0,5 ч. Л. соди, 0,5 ч. л. солі і 2-3 краплі йоду. Активно полощи цим розчином горло кілька разів в день, сильно закидаючи назад голову. Рідина краще не ковтати.
  2. полоскання горілкою
    Вельми екстравагантний, але ефективний спосіб! Після процедури за кермо краще не сідати ...
  3. полоскання травами
    Змішай в рівних частинах сухі квіти ромашки, шавлія, деревій. Залий 2 ст. л. суміші склянкою окропу, дай настоятися і остуди до кімнатної температури.

Видавлювати або виколупувати тонзіллітние пробки самостійно вкрай не рекомендується через велику ймовірність травмування мигдалин і гортані. Для цієї процедури краще звернутися до лікаря.

Відеоролик нижче - не для людей зі слабкими нервами. Це демонстрація того, скільки всього може ховатися в лакунах мигдалин.

Крім полоскань, відмінні позитивні результати дає поза лева, яка використовується в йозі для лікування хронічних і гострих захворювань горла. Всі, хто випробував цей метод, про ангіні вже забули!

Якщо стаття справила на тебе враження, поділися нею з друзями!