sneznoe.com

Хто такий ангел-хранительХто такий ангел-хранитель / Ангели

Кожна людина хоч раз у житті відчувала стан самотності і страху. Але, навіть якщо ти раптом опинишся на безлюдному острові зовсім один, знай - з тобою завжди поруч твій ангел-хранитель. А може, навіть і не один!

Ангел-хранитель є у кожної людини. Він посилається згори, щоб оберігати і направляти тебе на вірний шлях. Християни вважають, що ангели-хранителі - це сутності, приставлені до людини при хрещенні до моменту смерті для охорони і допомоги в добрих справах. Інші вважають, що це душі померлих близьких, які залишилися в цьому світі, щоб захищати і попереджати.

© DepositPhotos

Так це чи ні, але приємно знати, що є хтось або щось, що оберігає кожного з нас від бід і небезпек. Гаряче любима нашими читачами Анжела Перл, астролог і таролог з 20-річним стажем, вирішила пролити світло на це питання.

Редакція "Так просто!" пропонує тобі дізнатися, як розпізнати присутність ангела-хранителя і почути від нього вірну пораду. Розповідає Анжела Перл.

© DepositPhotos

Святий ангел-хранитель

 1. перо
  Найперший і найвірніший знак - це пір'їнка. Пір'я будь-якого кольору - це чудове нагадування про те, що твої захисники поруч, люблять тебе і підтримують.Особливо сильний знак, якщо ти знаходиш пір'я в зовсім незвичайних місцях!

  Побачити перо в незвичайному місці - це нагадування, щоб попросити ангелів-хранителів про допомогу і керівництві, а не боротися поодинці з проблемою.

 2. © DepositPhotos

 3. Дзвін у вухах
  Це дуже поширений спосіб зв'язку між ангелами і людиною. Дзвін у вухах може сигналізувати про те, що ангели поруч і готові втішити тебе, якщо це необхідно.

  Дзвін у вухах також вказує на те, що твої вчинки і думки в цей момент правильні і важливі. Якщо ти відчуваєш цей звук, знай: ангели повідомляють, що ти на вірному шляху.

 4. © DepositPhotos

 5. Веселка
  "Ті, кому це не потрібно, цю веселку не побачать! "- каже Анжела Перл. Але якщо під час вирішення важливого для тебе питання ти побачиш веселку, можеш видихнути спокійно - ти знайшов саме вірне рішення!

  А якщо ти думаєш про своїх ангелів і просиш їх подати знак, то веселка, побачена після цього, буде відповіддю, що вони поруч і чують тебе.

 6. © DepositPhotos

 7. монетки
  Якщо ти знайшов монети або будь-які паперові гроші, це знак, що ангел-хранитель тебе підтримує. Можливо, хтось дав тобі монету або ти знайшов її на шляху, зверни увагу на дату, зазначену на грошах. Вона тобі про щось говорить?

  Просив ти у своїх ангелів про фінансову допомогу? Про що ти думав перед тим, як помітити монету? Монета також може бути знаком від близької людини.

 8. © DepositPhotos

 9. температура
  Раптове відчуття приємного тепла, що розливається по тілу може бути заспокійливими обіймами ангела-хранителя.

 10. © DepositPhotos

 11. Електрика
  Якщо раптом включається лампочка, світло блимає або телевізор вмикається і вимикається сам по собі - це вірна ознака, що ангели поруч!

 12. © DepositPhotos

 13. хмари
  Коли людина знаходиться в розгубленому, сумне чи депресивному стані - йому просто необхідна підтримка згори.

  Саме в цей момент побачити хмара у формі серця - це чудовий знак, що говорить, що любов і щастя вже на твоєму обрії. Варто тільки повірити в це, і все налагодиться на краще!

 14. © DepositPhotos

 15. запахи
  Якщо раптом відчуєш солодкуватий приємний запах без особливих на те підстав, це також може бути ознакою присутності ангела поблизу.

 16. © DepositPhotos

 17. Знаки самі кидаються в очі
  Чи траплялося тобі думати про щось і випадково отримувати відповідь у вигляді забриніла пісні або обкладинки журналу з кричущим текстом? Особисто у мене таке буває досить часто!

  Збіг знаків, що посилаються потойбічним світом, тільки переконує, що ти на правильному шляху. Уважніше поставтеся до своїх відчуттів, прислухайся до світу навколо, настройся на взаємодію, і ангела-хранителя достукатися до тебе стане набагато простіше.

 18. © DepositPhotos

Рада редакції

А ще пропоную тобі дізнатися молитви ангелів-охоронців на кожен день. На їх основі ти зможеш створити свої особисті.

Як тільки налагодиш контакт зі своїм ангелом, отримаєш сприяння в подоланні життєвих труднощів. Зрозумієш, що у тебе є незримий помічник і захисник, який завжди поруч.

У ангелів є багато способів дати знати про свою присутність, ти напевно відчував їх іншим чином, не описаному в даному списку. Однак, усвідомлюючи, що вони поруч, ти можеш налаштуватися на потрібну хвилю і діяти по знакам, які від них отримуєш.

© DepositPhotos

Звертай увагу на знаки! Це буде давати тобі почуття захищеності і підтримки, яке кожному з нас так необхідно!

І коли ти не впевнений в прийнятому рішенні, завжди можеш попросити у ангелів знак, щоб підтвердити свої думки. Знаки від ангелів-хранителів допомагають нам відчути прямий зв'язок, підсилюють нашу інтуїцію і дають нам впевненість рухатися вперед.

Поділися цією прекрасною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах, можливо, для когось із них зараз це дуже актуально!