sneznoe.com

Читай цю молитву вранці 1 раз. Сильний оберіг, закликає твого ангела-хранителя!Читай цю молитву вранці 1 раз. Сильний оберіг, закликає твого ангела-хранителя! /  Ангели

У житті кожної людини бувають різні періоди. На жаль, іноді нам доводиться долати труднощі, з якими впоратися дуже складно. Але людині ніколи не дається більше того, що він може витримати, що він може подолати. І я в це вірю!

У будь-якій таку халепу не варто сумувати, слід запитати себе: "Чому в мій життя склалася така ситуація?", "Що я повинен зрозуміти?", "Який досвід повинен отримати? ", А не нарікати на долю, запитуючи"За що мені все це?"

І все-таки, як би складно не було, важливо пам'ятати, що ти не один! Адже при народженні кожна людина виявляється під захистом вищих сил. Ангел-хранитель, який дається кожному при хрещенні, постійно оберігає і намагається захистити, допомогти. А якщо протягом життя людина робить добрі і праведні вчинки, у нього може з'явитися не один, а кілька ангелів-хранителів.

Не так давно мій дорогий і улюблений тато потрапив до лікарні з інсультом. Я не знала що мені робити і як мені бути: відчай, страх, біль, розгубленість - це те, що я відчувала тоді. Я думала, що мені ніхто не може допомогти.

У той момент, коли мені здавалося, що сподіватися вже не на що і ні на кого, одна жінка в лікарні розповіла мені про молитву, яка здатна творити чудеса. Це молитва до свого ангела-хранителя.

© DepositPhotos

Читати цю молитву потрібно щоранку по одному разу! Вже після трьох днів такої практики ти почнеш помічати, як твоє життя змінюється в кращу сторону. До речі, мій тато одужав, і зараз він із задоволенням ходить на свою улюблену дачу і навіть бігає вранці!

Сильна молитва ангела-хранителя

© DepositPhotos

Дуже часто нам доводиться боротися з проблемами, які складно вирішити самостійно. Якщо життя поставило на твоєму шляху багато труднощів і тобі здається, що біди атакували, спробуй звернутися до свого небесного покровителя. Він обов'язково тебе почує, якщо ти зробиш це правильно.

Редакція "Так просто!" пропонує тобі, дорогий читачу, ознайомитися з молитвою до ангела-хранителя. Ця молитва - дуже сильний оберіг, який захистить тебе від багатьох бід і напастей і підтримає в будь-яку важку хвилину. Головне, щоб вона була щирою!

Ангел мій, хранитель,
Спаситель мій, Спаситель,
Спаси мене, збережи мене.

© DepositPhotos

Украй плащаницею своєї,
Від ворогів моїх дев'яти девятіжди,
Від погляду Ірода і справ Іуди,

© DepositPhotos

Від хули всякої, наклепу,
Від вістря в темряві,
Від отрути в посудині, від грому і блискавки,

© DepositPhotos

Від гніву і покарання,
Від звіриного катування,
Від льоду і вогню, від чорного дня.

© DepositPhotos

А прийде мій час останній,
Ангел мій, хранитель мій,
Встань в головах і полегшу мій відхід.

Амінь.

© DepositPhotos

Рада редакції

А ще пропоную ознайомитися з 11 ознаками того, що тебе відвідує ангел-хранитель! Раніше ти не особливо звертав на це увагу, чи не так? Але ж часом нам так важливо і цінно знати, що ми не одні і поруч є хтось, хто захищає і оберігає нас.

ця сильна молитва захистить тебе від бід і будь-яких неприємностей в житті. Тепер ти знаєш, що для цього достатньо просто попросити ангела-хранителя.

© DepositPhotos

Нехай вищі сили оберігає твій будинок від поганих людей! Обов'язково розкажи про цю молитву своїм друзям, можливо, хтось із них зараз дуже потребує підтримки.

Будь здоровий, щасливий і старайся радіти, адже кожен день по-своєму прекрасний!