sneznoe.com

Дізнайся за датою народження, яка ікона потрібна саме тобі! Негаразди обійдуть твій будинок стороною ...Дізнайся за датою народження, яка ікона потрібна саме тобі! Негаразди обійдуть твій будинок стороною ... / Ангели

Багато релігії дуже пильно і з повагою ставляться до дати народження людини: вважається, що саме цей день впливає на долю, а також визначає ангела-хранителя.

Ікона-заступниця

У християнстві прийнято вважати, що у кожного з нас є особистий ангел охоронець, Якого можна визначити по імені або за датою народження людини. Сьогодні ми розглянемо останній випадок, а також розповімо про індивідуальну іконі-заступниці!

 1. 22 грудня - 20 січня
  Люди, що народилися в ці числа, знаходяться під заступництвом святого Сильвестра і преподобного Серафима Саровського. Православним варто придбати Державную ікону Божої Матері. Перед нею необхідно молитися про чесність і правді, серцевої радості й любові до ближнього, про дарування душевних і тілесних зцілення.
 2. 21 січня - 20 лютого
  Ті, хто народився в ці дні, знаходяться під заступництвом святих Кирила і Афанасія. А ось іконами-заступниці вважаються Володимирська ікона Божої Матері і ікона "Неопалима купина".

 3. 21 лютого - 20 березня
  У цьому проміжку часу людей оберігають ангели-хранителі Мілентій Антіохскій і святий Алексій. А іконою-заступницею вважається Іверська Богоматір.Образ допомагає людям, які покаялися у своїх гріхах. Ікона має великий вплив на людей з душевними і тілесними хворобами.

 4. 21 березня - 20 травня
  Людям, які народилися в цих числах, варто молитися іконі "Споручниця грішних", а їх ангелами-охоронцями є Іоан Богослов, святі Тамара і Стефан. В основному люди звертаються до ікони за допомогою в духовне прозріння, за позбавленням від зневіри і смутку, за зціленням від тяжких недуг.

 5. 21 травня - 21 червня
  Народженим в ці дні слід вважати своїми ангелами покровителями святих Олексія Московського і Костянтина. А молитися необхідно ікон "Стягнення загиблих", "Неопалима купина" і Володимирської ікони Божої Матері.

 6. 22 червня - 22 липня
  Святий Кирило - головний заступник тих, хто народився в цей період. Молитися необхідно ангела-хранителя, а також ікони Казанської Божої Матері. Молитви перед її образом допомагають знайти рішення в складних питаннях, зцілитися від хвороб. Також ікону прийнято ставити біля ліжечка дитини, знаючи, що Богородиця догляне за малям.

 7. 23 липня - 23 серпня
  Ілля Пророк і святий Миколай зберігатимуть тих, хто народився в ці дні. А заступницею стане ікона Покрови Пресвятої Богородиці.Молитва перед образом здатна захистити від будь-якого лиха, бід і недуг, даруючи заспокоєння і благодать.

 8. 24 серпня - 23 вересня
  Народжених в ці дні охороняють святі Олександр, Іван і Павло. А молитися треба Страсного ікони-заступниці.

 9. 24 вересня - 23 жовтня
  Народжених в ці дні бере під своє крило Сергій Радонезький, а допомагає їм ікона-заступниця Воздвиження Хреста Господнього.

 10. 24 жовтня - 22 листопада
  Ікони Єрусалимської Божої Матері і Скоропослушниця охороняють людей, що народилися в цей період. А ось ангелом-хранителем прийнято вважати святого Павла.

 11. 23 листопада - 21 грудня
  Святі Микола Угодник і Варвара охоронятимуть людей, що народилися в цей період. Заступниця вважаються ікони Богородиці Тихвінської і "Знамення".

Наша редакція шанує православні традиції і ділиться корисною інформацією з читачами! Хочеш бачити більше подібних матеріалів? Обов'язково напиши про своє бажання в коментарях.