sneznoe.com

Моя подруга 15 років живе в стані алкогольної залежності, про яку не здогадувалася! Не дай господь ...Моя подруга 15 років живе в стані алкогольної залежності, про яку не здогадувалася! Не дай господь ... /  алкоголь

Існує думка, що питуща жінка - це повна деградація, а ось випиває після трудового дня чоловік є нормою. Чи є підстави вважати, що приналежність до слабкої статі і шкідливі звички - поняття абсолютно несумісні?

"Так просто!" пропонує розібратися, що ж таке пити і коли келих червоного сухого за вечерею перетворюється в проблему.

жіночий алкоголізм

Багато людей переконані, що п'ють дуже культурно, помірно, без шкоди для здоров'я, але насправді вони на межі алкоголізму. Помилково вважати, що алкоголізм - це тремтячі вранці руки і непереборне бажання випити огіркового розсолу.

На жаль, сучасний жіночий алкоголізм змінив вигляд. Освічені, культурні жінки випивають і думати не думають називати себе алкоголіками. Звичайно, келих нечувано дорогого "Шардоне" за вечерею, це не 100 г чогось міцнішого.

Проте жіночий алкоголізм розвивається блискавично. Пляшка вина двічі в тиждень з подругою після виснажливого робочого дня, ще одна пляшка на вихідних під час сімейної вечері, і ось ти прокидаєшся нервової, особа приймає сірий відтінок, а до вечора знову хочеться випити.

Важливо розуміти, що при такому систематичному вживанні алкогольна залежність у жінок настає вже через 1-2 роки. У чоловіків звикання триває протягом 10 років.

Експерти справ душевних переконані, що до алкоголізму схильні імпульсивні, егоцентричні жінки. Боязкі представниці прекрасної статі також не застраховані від згубної звички. Останнім алкоголь допомагає побороти невпевненість в собі і дарує можливість відчути власну сексуальність. Хоча у чоловіків жінка "під градусом" викликає інтерес лише на короткий період часу.

Допустима доза алкоголю не має вираженого негативного впливу на організм, а мінімальні дози вина, наприклад, здатні навіть здоров'я зміцнити. Так, вчені з Ізраїльського університету Бен-Гуріона зібрали експериментальну групу з 224 чоловік, щоб дізнатися, що трапиться з організмом, якщо щодня випивати келих-другий вина.

У всіх випробовуваних був виявлений діабет II типу, їм була запропонована середземноморська дієта. Всіх учасників поділили на 3 групи за типом напою, який їм необхідно було включити в меню вечері: звичайна вода, сухе біле або червоне вино.

У команди тих, хто випивав вино, за перші півроку значно покращилася якість сну, знизилися показники метаболічного синдрому, стабілізувався артеріальний тиск і зменшилася чутливість до інсуліну.

Після 2-річних досліджень вчені відзначили, що 150 мл червоного сухого вина після збалансованого вечері дійсно роблять позитивний вплив на організм, діють профілактично щодо серцево-судинних захворювань і цукрового діабету.

Це зовсім не означає, що кожен день можна спокійнісінько випивати, зміцнюючи здоров'я і не думаючи про наслідки. Зловживання спиртними напоями нікого не прикрашає, а вже тим більше жінку. Досить 2-3 роки випивати по парі келихів в день, щоб все випите відбилося на твоєму обличчі.

Кошмарний відтінок шкіри, набряки, в'ялість, поглиблення зморшок ... Та чого вже там, волосся рідшають, риси обличчя грубіють, а процеси старіння йдуть з блискавичною швидкістю. З натовпу нескладно виділити людину, яка зловживає спиртним. А жінку тим більше.

Випивати часто - безневинна, на перший погляд, забава, яка за дві секунди здатна скинути в безодню алкогольної залежності.І це страшно. Існує мільйон альтернативних способів підняти настрій, не руйнуючи свою красу і молодість. Залиш алкоголь за порогом свого життя, і ти побачиш, як круто вона зміниться.

Поділися цією пізнавальної статтею з друзями в соціальних мережах.